Biz Kimiz ?

BRS Event, kurumların tüm iletişim ihtiyaçlarına, kuruma özel ve fark yaratan çözümler sunmaktadır. Farklı ihtiyaçlara çözüm üretmek amacıyla oluşturduğu departmanları, uzman kadrosu, üstün kalite anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.

Şirketimiz, her biri alanında uzman, her zaman yapıcı ve güler yüzlü kadrosu, güçlü iş ortakları ile başta spor etkinlikleri ve medikal kongreler olmak üzere, toplantı, tur, kamu organizasyonları ve incentive etkinlikleri alanlarında, teknolojiyi takip ederek ve standartlarını yükselterek, etik değerlerinden ödün vermeden kaliteli hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Deneyimlerimizin, ekip ruhumuzun ve dürüstlüğün hakim olduğu değerlerimizle, organizasyonun her aşamasında uzun vadeli hizmet verebilmek; sektörün global bazda, her geçen gün gelişen ve yenilenen teknoloji ve servis anlamındaki yeniliklerini organizasyonlarınıza taşımak ve kalite odaklı hizmet vermektir.


Misyonumuz
Yeniliklere açık bir şirket olarak; genç, dinamik, özverili ve alanında deneyimli kadromuz ile etik değerlerinden ödün vermeden, kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, sunduğumuz çözümler ile mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlamaktır.
 
Değerlerimiz
Tarafsızlık Yenilikçilik
Adalet
Saygı
Müşteri Odaklılık
Kalite ve Mükemmellik
Güvenilirlik
Dürüstlük
Şeffaflık
Liderlik
Doğruluk ve Bütünlük
Takım Çalışması
Profesyonel Ekip
Çağdaşlık
Dinamizm
Verimlilik
Öncülük